zabieg kosmetyczny

Krioterapia jest dziedziną niezwykle szeroką, w ramach której pacjenci mogą oczekiwać obiecujących rezultatów. Jest to niezwykle ważne w przypadku chęci zwiększenia elastyczności skóry, która na przestrzeni kolejnych lat w sposób naturalny może tracić swoją sprężystość. Aby możliwe było powrócenie do niej w zadowalającym wymiarze, stosuje się specjalistyczne zabiegi, takie jak VelaShape III. Konturowanie i ujędrnianie ciała jest doskonałym połączeniem, dostępnym praktycznie dla wszystkich zainteresowanych. VelaShape III działa przy wykorzystaniu specjalnych fal RF, emitowanych bezpośrednio na miejsce poddawane zabiegowi.

VelaShape III – efekty, sposób działania zabiegu

W ramach konturowania i ujędrniania ciała VelaShape III wykorzystuje się również podczerwień podgrzewaną do temperatury 50-55°C. Zastosowanie takiej temperatury działa bardzo korzystnie na przyspieszenie metabolizmu komórek tłuszczowych. To cenna zależność szczególnie w odniesieniu do modelowania. Takich efektów z pewnością nie są w stanie przynieść nawet najdroższe kosmetyki, z uwagi na to, że nie dostarczą one wysokiej temperatury aż do tkanki tłuszczowej. Chcąc skutecznie działać celem wymodelowania sylwetki, warto więc postawić przede wszystkim na skuteczne zabiegi, takie jak VelaShape III.

Efekty są niesamowicie obiecujące nie tylko w zakresie przyspieszenia metabolizmu komórek tłuszczowych, ale również skutecznej stymulacji skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych. To właśnie te włókna działają na rzecz poprawy elastyczności skóry, spadającej wraz z wiekiem. Konturowanie i ujędrnianie z VelaShape III jest więc wyjątkowym połączeniem masażu mechanicznego i podciśnieniowego, co sprawia, że zabieg ten może redukować obrzęki, a także wyraźnie uelastycznić tkankę łączną. Dla pacjenta jest to niesamowicie przyjemny zabieg, znacznie ułatwiający odprężenie.

Profesjonalny zabieg VelaShape III – opinie

Pewne problemy związane z utratą elastyczności skóry mogą być bardzo trudne do usunięcia jedynie przy wykorzystaniu dobrze znanych, domowych sposobów. Spadek jędrności skóry jest częścią naturalnego procesu, związanego z rozpoczęciem starzenia się ciała. Kosmetyki w tej sprawie mogą niewiele zdziałać, z uwagi na swoją ograniczoną moc. Właśnie w takich sytuacjach do gry skutecznie wchodzi specjalistyczny zabieg VelaShape III. Opinie osób, które poddały się takiemu zabiegowi, jednoznacznie potwierdzają, że wykazuje on wysoką skuteczność. Dodatkowym atutem konturowania i ujędrniania ciała VelaShape III jest to, jak komfortowy i przyjemny jest to zabieg. Masaż mechaniczny niesamowicie relaksuje, jednocześnie pozwalając pozbyć się niepotrzebnych napięć. Natomiast zastosowane podciśnienie działa korzystnie na lokalne krążenie krwi i limfy, co sprawia, że skóra jest bardziej odżywiona. Podciśnienie zwiększa również głębokość działania prądu RF, a także stosowanej podczas zabiegu podczerwieni. Ujędrnienie skóry jest widoczne po serii zabiegów.

Innym zabiegiem stymulującym tkankę mięśniową, jest EMSlim, podczas którego dodatkowo spalana jest tkanka tłuszczowa, a jedna sesja daje efekt porównywalny z 30 000 brzuszków lub przysiadów.