prezenty

Urodziny, święta, Dzień Mężczyzny to wyjątkowe okazje do obdarowania naszego męża. To właśnie dzięki temu poczuje się doceniony i z pewnością na jego ustach zawita piękny uśmiech. Przeglądając strony internetowe w tej tematyce, możemy znaleźć różnorodne pomysły, od kosmetyków, poprzez galanterię typu portfel, czy pasek, aż do gadżetów mini RTV. Najlepsze są jednak te oryginalne prezenty dla męża. Te, które z pewnością go zaskoczą, będą nietuzinkowe, a jednocześnie zapadną w jego pamięci, pozostawiając wspomnienia na całe życie. W poniższym artykule właśnie takie propozycje znajdziesz.

Jaki prezent dla męża będzie najbardziej sprawdzony?

Zanim zaczniemy rozglądać się za tym najlepszym pomysłem na prezent dla męża, warto zastanowić się, co lubi i jakie są jego pasje. Dzięki temu łatwiej będzie nam coś wybrać. Większość mężczyzn pasjonuje się motoryzacją. Jeżeli więc Twój wybranek również znajduje się w tej grupie, możesz wykupić mu voucher na jazdę na quadzie. A zatem, jaki jeszcze prezent dla męża w tej kategorii będzie odpowiedni? Skorzystaj z następujących propozycji:

1. Voucher na jazdę za kierownicą Monster Truckiem; 

2. Voucher na jazdę Nissanem GTR; 

3, Voucher na jazdę Lamborghini Huracan; 

4. Voucher na jazdę Lamborghini Gallardo; 

5. Tratowanie wraków Monster Truckiem. 

6. Voucher na jazdę czołgiem; 

7. Voucher na jazdę Buggy; 

8. Voucher na jazdę Porsche Carrera; 

Oczywiście są to przykładowe propozycje, a w rzeczywistości możliwości masz znacznie więcej. To, czy to Twój mąż będzie kierowcą, czy jedynie pilotem zależy od wykupionego pakietu. Dobrym pomysłem w tej tematyce będzie również kurs kontroli poślizgu. Z pewnością jest to jeden z tych nie tylko oryginalnych prezentów, ale i praktycznych. A może warto sprawić mu voucher na pakiet strzelniczy? Jest to dobry sposób na rozładowanie emocji, a jednocześnie może poczuć się jak na filmie akcji i w praktyce sprawdzić jak działają różne rodzaje broni. 

Gdy jesteś jednak zainteresowana zakupem wzruszającego prezentu dla męża, może warto zastanowić się nad lotem balonem, weekendem w górach dla dwojga, weekend pod żaglami, czy romantyczną kolacją. Spędzenie wspólnych chwil w wyjątkowym miejscu, z odpowiednim klimatem na pewno dostarczy romantycznego nastroju i sprawi, że okazja, z jakiej świętujecie zapadnie mu w pamięci na długi czas. 

Warto również zadać sobie pytanie, co na prezent dla męża, który lubi adrenalinę? W takim przypadku doskonale sprawdzi się:

1. Voucher na lot paralotnią; 

2. Voucher na lot moto paralotnią;

3. Voucher na skok ze spadochronu; 

4. Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym; 

5. Voucher na lot awionetką. 

W tym przypadku również są to pomysły, które mogą być inspiracją do podobnych prezentów (również w tym zakresie). 

Prezent dla meża – pomysły

Jeżeli dysponujesz większą ilością gotówki dobrym pomysłem i z pewnością oryginalnym, będzie wykupienie survivalu dla Twojego męża i jego przyjaciół. Weekend w męskim gronie z pewnością mu się spodoba i pozwoli na odpoczynek od codzienności. Z kolei praktycznym prezentem dla męża, który codziennie zmaga się z wieloma trudami, na pewno przypadnie do gustu masaż. Do wyboru masz ich całą gamę, od tego klasycznego, aż do tego z kamieni. Godzinny odpoczynek, odpręży go i pozwoli się zrelaksować. 

Wskazane powyżej pomysły na prezent dla męża są tymi, które zaliczane są do pomysłów oryginalnych, dostarczających masę wspomnień. Każda propozycja z wyżej wymienionych dostarczy dużą dawkę emocji i sprawi mu prawdziwą niespodziankę. Wybór w każdym przypadku jest naprawdę szeroki. Twój mąż nie musi być więc pasjonatem adrenaliny, abyś mogła sprawić mu taki voucher. Chwile relaksu podczas masażu czy wspólnego weekendu na Mazurach również stanowią idealny prezent na każdą okazję. Niezapomniane przeżycia i budowanie wspomnień to coś wyjątkowego. Dlatego warto postawić na taki rodzaj upominku. Kubek, biżuteria czy kosmetyki są sprawdzonymi pomysłami, ale nie zapadają w pamięci — a proponowane vouchery już tak. Warto postawić na coś, co Twój mąż nie zapomni do końca życia.